“Адвокатське посвідчення отримував по тій же схемі”, – журналіст заявив про нові двотижневі курси Гончарука

Відомий журналіст Олександр Волков на своїй сторінці в Facebook написав, що глава уряду Олексій Гончарук виявився не тільки доктором юридичних наук, але ще і адвокатом. Волков пише, що юридичну освіту прем’єр-міністр отримував в 2006 році, а посвідчення адвоката через рік.

Журналіст нагадує, що для того, щоб стати справжнім адвокатом, потрібно попрацювати в області права як мінімум 2 роки. Цей трудовий стаж починає обчислюватися з моменту отримання повної вищої освіти. “Судячи з усього, адвокатське посвідчення Гончарук отримував по тій же схемі, що і диплом доктора наук. Той, який недержавного зразка і видавався після двотижневих курсів докторів наук”, – підкреслив Волков. Користувачі активно коментують його публікацію.

“Просто написав, що він адвокат і кандидат наук, і впорався. Молодець”, – написав один з підписників, на що Волков відповів, що у глави уряду дійсно є посвідчення адвоката, але незрозуміло, як саме він його отримував.

“Життя воістину дивовижна річ. Просто треба опинитися в потрібний час в потрібному місці”, “Навіть директор вінницького базару на його тлі виглядає пристойніше”, – пишуть інші користувачі.