Апеляційний суд призначив покарання посадовцю з Хмельниччини, який п’яним в’їхав у магазин на авто

  • Чоловік влаштував ДТП у Старокостянтинові. Він на автомобілі в’їхав у магазин.
  • За це суд призначив йому штраф та позбавив прав. 

Автопригода сталася 5 січня у Старокостянтинові. Місцевий депутат на авто вночі в’їхав у магазин. Як зазначили правоохоронці, чоловік був п’яним. На щастя, ніхто не постраждав. А ось водій потрапив до суду.

Нещодавно місцевий суд призначив йому покарання у вигляді штрафу. Також чоловіка на рік залишили без водійських прав. Але таке рішення оскаржив захисник водія.

Адвокат вказує, що дії його підзахисного кваліфіковано неправильно – він не керував автомобілем в стані алкогольного сп`яніння. Уважає, що поліцейські порушили процедуру проведення огляду на стан сп’яніння. Натомість апеляційний суд будь-яких порушень під час проведення огляду на стан алкогольного сп’яніння не встановив, а тому визнав попереднє рішення законним.

  • «На думку апеляційного суду, судом першої інстанції не було допущено неповноти судового розгляду, оскільки вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, доводиться сукупністю належних та допустимих доказів у справі, які були досліджені судом першої інстанції та яким була надана належна правова оцінка «, – зазначили в Хмельницькому апеляційному суді.

Також там погодилися із висновком суду першої інстанції про те, що неодноразове клопотання сторони захисту про відкладення розгляду справи і безпричинна неявка в судове засідання свідчать про зловживання своїми правами, з метою затягування розгляду справи та надалі уникнення водієм відповідальності за вчинені адміністративні правопорушення.