Багато питань без відповідей: адвокат Клочков про справу Труханова

Справа Одеської мерії: багато питань і мало відповідей. Про це на своїй сторінці в Facebook відомий адвокат Володимир Клочков. Так, юрист представив список з п'яти питань, ні на один з яких на сьогоднішній день відповідей немає.

Серед іншого Клочков зазначив що застави, на яких наполягає сторона звинувачення, є апріорі нездійсненними і суперечать законодавству України, яке передбачає застава не більше 713 700 гривень.

Якщо начальник юридичного відділу — проста жінка, у якої немає мільйонів, а тільки лише двоє дітей і непрацездатні батьки — як їй жити, і де взяти гроші на пропонований стороною обвинувачення заставу? , — пише Клочков.

Крім того, залишається відкритим питання, хто буде керувати містом у разі, якщо всі, кому вручили підозри потраплять під варту. Особливо актуальний відповідь на це питання в період пандемії, коли рішення медичних проблем нерідко вимагає втручання керівництва.

І найголовніше питання, яке задає юрист — хто буде нести відповідальність перед Одесою і одеситами: Що якщо, як це часто трапляється, звинувачення виявляться неспроможними, а люди будуть міститися довгий час під вартою — хто за це відповість перед сім'ями цих людей, та й перед містом в цілому?.

Оставьте комментарий