Безробітні одесити можуть безкоштовно піти на курси з бухгалтерії та конструювання одягу

Безробітні городяни можуть безкоштовно пройти навчання на короткострокових курсах Одеського центру професійно- . Про це повідомляє прес-служба мерії.

Так, державним освітнім центром розроблено навчальні програми для наступних короткострокових курсів:

— бухгалтерія ФОП;

— реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців;

— конструювання швейних виробів.

Курси Бухгалтерія ФОП та РРО для ФОП призначені для підвищення кваліфікації фахівців у галузі бухгалтерського обліку, фізичних осіб-підприємців, які ведуть облік самостійно і плануючих займатися бізнесом, який передбачає застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Програма курсу Конструювання швейних виробів має на меті підвищення кваліфікації фахівців у галузі легкої промисловості та передбачає навчання за очною формою.

Для зареєстрованих безробітних проходження короткострокових курсів за напрямом служби зайнятості безкоштовний. Можливе навчання для осіб не серед безробітних на контрактній основі. Після завершення навчання слухачам, які оволоділи курсом у повному обсязі, видається відповідне посвідчення Одеського ЦПТО.

За додатковою інформацією слід звертатися до Одеського міського центру зайнятості за адресою: вул. Генерала Петрова, 22В або за тел.: 705-50-33.

Оставьте комментарий