Біля «Привозу» знесли МАФи і контролюють стихійну торгівлю

В межах вулиць Преображенської, Новощепной ряд, Пантелеймонівській і Старопортофранківській знесені МАФи і контролюється недопущення стихійної торгівлі . Про це в ході апаратної наради розповів в. о. начальника управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Олексій Козлов.

Все знесли, прибрали сміття і стихійну торгівлю, яка була на вулиці Пантелеймонівській. Кожен день там стоять інспектори і не дають стихійникам розкласти товар. Фізично це питання контролюється кожен день, проводяться чергування, — зазначив він.

Міський голова Геннадій Труханов звернув увагу на те, що на вулиці Новощепной ряд, незважаючи на заборону парковки, все ще є автомобілі.

Зліва на пішохідній зоні стоять машини. Ми говорили про те, щоб встановити там турнікети, щоб не заїжджали на пішохідну зону. Ми завтра цю тротуарну плитку будемо ремонтувати. Це вже питання більше до департаменту транспорту або КП «Парксервіс». Давайте привчимо, що на Новощіпний ряду не буде стоянки автомобілів, — підкреслив мер.

< p>Заступник міського голови Сергій Тетюхін зазначив, що проблеми на Новощіпний ряду пов'язані з проводящимися поруч ремонтними роботами.

Ми постійно на зв'язку з менеджментом Нового Привозу. Зараз єдиною проблемною вулицею залишається Новощепной ряд, тому що навколо йдуть ремонтні роботи. Інспектори там періодично працюють і ці загороджувальні споруди виставляє охорона Привозу, намагаючись регулювати, кого пускати, а кого ні. Ми сьогодні ще раз проведемо з ними нараду, виробимо необхідний механізм. Схема організації дорожнього руху вже узгоджена з патрульної поліцією, як тільки будуть завершені роботи на перехресті Преображенська і Новощепний ряд, ми все запустимо, — розповів Сергій Тетюхін.

Мер звернувся до директора КП Міськзелентрест з дорученням про те, що після завершення робіт необхідно підготувати лунки для дерев. Юніс Байрамов пообіцяв, що лунки будуть підготовлені за півтора тижні до висадки дерев, щоб вони не заважали пішоходам.

Оставьте комментарий