Бізнес на муках: в центрі Одеси запряжена в карету кінь зламала ногу (відео)

Вночі на вулиці Грецька виснажена кінь впала і зламала ногу. Замість того щоб допомогти нещасній тварині, власник смикав його і намагався підняти.

Про це повідомили очевидці в соцмережах і опублікували відео, на якому видно муки коні.

Коня підняли, а чоловіка просили не чіпати тварину, однак той стверджував, що тварина в хорошому состояниии намагався його відвести.

Ми не могли виїхати з парковки, так як карета перегородила проїзд. А все тому, чтоу коня стерті підкови, і він ковзає по бруківці як по льоду, вийти під гірки не может.На коментар від мене, дабине знущався над твариною, кучер сказав, щоне крапельки не знущається і 100 раз так робив «, — повідомила одна з очевидців.

Небайдужі перехожі викликали поліцію. Прибулі патрульні склали на 31-річного власника тварини адміністративний протокол за ч. 1 ст. 89 (жорстоке поводження з тваринами) КпАП. Справа буде розглядатися в суді.

Злочинець той, хто заробляє на цьому! Але найголовніші злочинці — любителі покататися !!!! Якщо ви їздите на конях на пляжах, в містах, фотографуєте з тваринами, то знайте, ви співучасник убивств! — прокоментувала ситуацію на своїй сторінці в Facebook зоозахисниця Ольга Бабанська.

Відео: @xydessa

Нагадаємо, 6 серпня набув чинності закон про введення в Україні стандартів ЄС щодо гуманного ставлення до тварин.

< p> Законопроект забороняє бити, вбивати, калічити або отруювати бездомних і домашніх тварин. Також забороняється жебрацтво з тваринами, дресирування тварин способом, який шкодить їх здоров'ю і загальному стану.

Жорстоке поводження з тваринами тягне за собою накладення штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тваринного, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для його життя чи здоров'я.

Оставьте комментарий