Будинок на Буніна, 35, що постраждав від пожежі, відновлений і готовий до повернення мешканців (відеокоментар)

Основні ремонтні роботи в будинку за адресою вулиця Буніна, 35, постраждалого від пожежі завершено. Про це повідомив заступник директора департаменту міського господарства Віталій Цуркан.

У будинку виконано ремонт першої та другої парадних, включаючи заміни склопакетів, упорядкування стін та замін електропроводки, замінено електрокабель, а інвестори повністю відермонтували пошкоджений дах на площі більше 1700 квадратних метрів, — розповів Віталій Цуркан.

За його словами, комунальники провели прибирання сміття, як у самій будівлі, так і у дворі.

Таким чином, умови для того, щоб жителі могли безпечно повернутися до своїх квартир – створено. Недоліки, виявлені у роботі підрядника, буде усунено. Що ж до ремонту квартир, то ми й не обіцяли його робити. Вважаю, що у своїх квартирах ремонт мешканці будинку мають робити самостійно, — зазначив Віталій Цуркан.

Нагадаємо,що будинок на Буніна, 35, спалахнув у липні 2020 року вогонь зруйнував 700 кв. метрів площі. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Мешканців будинку розважливо тимчасове житло, а дах будівлі комунальні служби відновили до кінця 2020 року, після чого зайнялися ремонтом приміщень.

Оставьте комментарий