БУНТ В ЗАПОРІЖЖІ. Через коронавірус…

У Запоріжжі торговці місцевих ринків влаштували бунт проти жорстких обмежувальних заходів у рамках карантину, які ввела місцева влада для боротьби з коронавірусом.

Щоб висловити своє невдоволення, люди вийшли на мітинг під будівлю міської ради, повідомляє Укрінформ.

«Ви позбавили підприємців можливості продати продукти. Ми теж боїмося коронавірусу, але ми не можемо сидіти вдома. У місті немає спалаху. Чому працюють супермаркети? Чому ви підтримуєте олігархів, а нас знищуєте?» – обурилася підприємиця Лідія Кривенко.

Бунт у Запоріжжі

Бунт у Запоріжжі

Укрінформ

Бунт у Запоріжжі

Бунт у Запоріжжі

Укрінформ

Крім того, торговці збирають підписи під зверненням про незаконність закриття ринків, яке передадуть президенту України Володимиру Зеленському.

Мітинг під будівлею мерії почався о 9-й годині 17 березня, а близько 7-ї ранку на базарі, в Комунарському районі міста, торговці розкладали товар.

Після того, як адміністрація ринку провела роз’яснювальну роботу, частина торговців склала товар. Продавці м’яса винесли за територію ринку столи і почали торгувати стихійно.

Бунт у Запоріжжі

Бунт у Запоріжжі

Укрінформ

«Ми вчора забили тварин, отримали дозвіл на продаж, ввечері дізналися про карантин. Увечері нам сказали, що нам дадуть час продати товар, що нам із ним робити?» – кажуть продавці.

Зазначимо, що згідно з рішенням чиновників у зв’язку з карантином на території області забороняється:

  • проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • робота установ культури (кінотеатрів, театрів, музеїв тощо), дитячих розважальних центрів, торговельно-розважальних закладів, спортивних комплексів, спортивних залів, басейнів;
  • робота агропродовольчих і торгових ринків, об’єктів громадського харчування (крім приготування їжі за індивідуальним замовленням особи з подальшою доставкою її засобами кур’єрської служби або самовивозом);
  • робота всіх магазинів, крім продуктових і непродуктових, що реалізують товари першої необхідності (зокрема засоби особистої гігієни, мийні засоби та засоби для дезінфекції) на території всієї Запорізької області.