До парламенту подано законопроект, відповідно до якого за перешкоду проїзду екстрених служб водіїв будуть жорстко карати.

Швидкість прибуття автомобілів швидкої допомоги на місця події регламентовані і рівні 10 хвилинам в місті і 20 хвилинах у сільській місцевості. Але реальність далека від дійсності і часом пробки і водії інших машин заважають проїзду рятувальників, що призводить до катастрофічних наслідків.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Автори документа №9447 пропонують законно встановити в кожний автомобіль швидкої допомоги відеореєстратор, який буде фіксувати момент неподання переваги спецтранспорту. Зміни вносяться до Закону «про дорожній рух» на додаток до «уникнути негативного впливу на для проїзду автомобілів швидкої та медичної допомоги».

Всіх, хто не надасть рух «швидкої допомоги» з включеними синіми проблисковими маячками і сиреною чекають покарання у вигляді штрафу в розмірі 425 гривень та накладення 50 штрафних балів після введення автофіксації. Стягнення буде накладатися без присутності водія на власника транспортного засобу. У випадку з «евробляхамі» на обличчя, ввезення автомобілів в країну.

Источник

comments powered by HyperComments