Онука відомого карпатського мага, мольфара Нечая, якого також називають останнім мольфаром Карпат розповіла про те, яке майбутнє чекає Україну. Поспілкуватися з жінкою вдалося журналістам служби новин ТСН.  Ольга погодилася прочитати майбутнє, але прізвищ не назвала. "Я в політику не лізу", – сказала потомствена відьма.

Хочете вірте, хочете ні, але в березні на виборах президента у другий тур вийдуть чоловік і жінка. Мирне небо Україна побачить через два роки. Буде черговий кривавий майдан, впевнена Ольга. Крим теж повернеться Україні, але тільки через два роки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Дідуся Ольги  мольфар Нечай, називають останнім мольфаром Карпат. Зараз тут порожньо, хоча і хвіртка відкрита. В його дар повірили ще в далекому 1989 році. Історію розповідають місцеві – Нечай розігнав хмари над Чернівцями і завдяки цьому пройшов перший фестиваль української пісні "Червона рута", де заспівали майбутній гімн незалежної України. "Я так ущільнив хмари над Чернівцями, і я тримав цей режим сім днів, поки не закінчився фестиваль "Червона рута". Тоді ще панувала радянська влада. До мене підійшли спецслужби і запитали: Ви Нечай?", – розповідав мольфар.

Незадовго до смерті він передбачив і долю України – говорив про розподіл і крові. Принаймні, так говорить сусідка Нечая. "Ось знаєте, все, що він говорив, то все збувається. От коли Янукович був при владі, то говорив, що він більше трьох років не буде. Він говорив, що з часом Україна розколеться. Він говорив, що буде війна", – кажуть люди. Передбачив мольфар і дату своєї смерті – за рік в календарі обвів червоним 15 липня 2011 року. "За місяць до вбивства йому дзвонили люди, а він казав, що до 15 числа приймає. Це було при мені. Що повинно бути – того не минути", – кажуть селяни.

Источник

comments powered by HyperComments