Чому в Хмельницькому досі не встановили інформаційні кіоски, на які витратили 2,6 мільйона

  • У місті мають з’явитися 13 інформаційних кіосків.

  • Їх купили ще минулого року, але досі не встановили.

  • Яка причина?

У Хмельницькому готуються встановлювати сенсорні інформаційні кіоски. Вони будуть розміщені у людних локаціях центру міста. Для встановлення 13 терміналів вже підвели необхідні комунікації. Втім, встановлення кіосків затримується на невизначений час.

— До місць встановлення вже все підведено та підключено. Ми їх не встановлювали лише з тієї причини, що туристичний центр поки що не має керівника і немає кому укласти угоди щодо електроенергії та всього іншого. Якщо ми їх поставимо й не підключимо, і не будуть камери працювати, можуть бути акти вандалізму. Це трохи ненадійно, щоб просто стояли чорні монітори, — розповіла журналістам vsim.ua директор комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького» Леся Герасимчук.

Серед місць, де будуть розташовані кіоски, є «стометрівка», парк Чекмана, Привокзальна площа, майдан Незалежності та новий музей історії міста на Свободи. Термінали купували двома закупівлями минулого року:

У кіосках всі охочі зможуть отримати інформацію щодо визначних пам’яток, туристичних локацій, готелів та кафе.

Встановлення терміналів є частиною проєкту туристично-інформаційного центру. Міськрада вже створила комунальне підприємство з такою назвою. Проте, як вже згадано вище, його керівника ще не призначили.

Як ми вже розповідали раніше, на Проскурівській біля кінотеатру Шевченка ще взимку встановили кіоск туристично-інформаційного центру. Планується, що там надаватимуть консультації з приводу розташування об’єктів туризму, місць ночівлі, харчування, дозвілля, торговельних установ, транспорту. Крім того, займатимуться поширенням рекламно-інформаційної продукції, організацією та продажем турів — організованих як центром, так і партнерами.