Українське місто Вінниця, одне з найдавніших міст країни

Українське місто Вінниця, одне з найдавніших міст країни, розкинулось на широких берегах Південного Бугу. Його історія сягає далеко в минуле, коли на південній прикордонній території Литовського князівства князем Федором Коріатовичем в 1363 була споруджена фортеця. Протягом 160 років фортеця не раз піддавалася нападу татарських загарбників.

За колишніх часів в 1598 році місто стає столицею Брацславского воєводства, що дало поштовх до розвитку і подальшого будівництва житлових будинків та релігійних споруд Вінниці. Так в 1610 році на правобережжі Південного Бугу зводиться костел єзуїтського монастиря, неподалік починається будівництво домініканського монастиря з подальшим зведенням фортеці навколо монастирської території. В даний час костел переданий православній церкві, де розташувався Свято-Преображенський кафедральний собор. Найсвіжіші та актуальні новини міста Вінниці читайте на сайті.

Вінниця

З історії тутешніх місць відомо, що протягом всього 19 століття Вінниця була тихим провінційним містечком. І лише в кінці цього ж століття життя міста перетворюється і воно стає центром торгівлі Правобережжя. Тут починається будівництво залізниці та адміністративних будівель. Місто успішно розвивається і росте.

Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років завдала відчутних втрат Вінниці, багато жителів загинули, було зруйновано і спалено велику кількість будівель і споруд.

Після війни Вінниця відбудовується і знову відроджується до нового життя. Зводяться нові житлові будинки і виробничі комплекси, починається реконструкція уцілілих будинків. Будуються нові промислові підприємства.

Вінниця

На сьогоднішній день Вінниця є центром культури, торгівлі і промислової індустрії Вінницької області. Крім цього, завдяки дбайливому відношенню до історичної спадщини, пам’ятників старовини і архітектури, Вінниця приваблює тисячі туристів з усіх куточків землі. Для комфортного відпочинку приїжджих побудовані і введені в дію нові комплекси сучасних готелів, готелів з високим сервісом обслуговуванням і високою якістю послуг, що надаються.