Це хотєлка Кремля !!! Фракція Бундестагу ш0к0вана скандальною ініціативою помічника Зеленського

У партії німецьких «Зелених» виступили проти так званої «консультативної ради», до якої хочуть долучити російських окупантів і колаборантів ОРДЛО. У політсилі наголошують, що ватажки загарбників не мають реального впливу та «залишаться маріонетками Кремля». Про це повідомляє DW

У фракції Бундестагу «Союз 90/Зелені» розкритикували створення «консультативної ради» із залученням буцімто представників ОРДЛО у складі політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ). Відповідну заяву на сайті фракції оприлюднили 16 березня.

«Те, що звучить як позитивна нова динаміка в мінському процесі, насправді є подальшим вихолощуванням мінських угод. Ця рада є дуже сумнівною через однаковий статус представників України та представників окупованих територій», – заявив речник фракції «Союз 90/Зелені» із питань східноєвропейської політики Мануель Заррацин.

На політикову думку, завдяки цій раді Росія реалізує свою основну вимогу, адже, за його словами, «Кремль роками вимагав від України прямих перемовин із маріонетковим «урядом».

Заррацин наголосив, що на тлі поширення коронавірусу Росія не повинна реалізовувати свої стратегічні цілі щодо України в односторонньому порядку. «Німеччина має залишатися здатною працювати в цій сфері», – додав він.

«Створення дорадчого органу за участю людей, які де-факто є керівниками в [окупованих] Донецьку та Луганську, не має реальної додаткової вартості для переговорних рішень. Всім відомо, що ці ватажки є й залишаться маріонетками Кремля», – наголосив представник «Зелених».

Заррацин певен: діяльність такої «ради» сприятиме дестабілізації України, бо за одним столом сидітимуть представники України та ватажки загарбників ОРДЛО, де регулярно порушуються права людини.

«Ми очікуємо абсолютної ясності від федерального уряду щодо цього питання. Росія є та залишається військовою стороною на Донбасі й також повинна бути відповідальною за свої дії. Завдяки так званій консультативній раді Путін має на меті сприяти поступовому прийняттю окупації та анексії Криму. Цьому треба запобігти», – переконаний політик.

dw.com