Останнім часом депутат Ігор Луценко став більше «світитися» на політичній ниві, раз у раз надаючи різну, і часом дуже цінну інформацію про те, що відбувається в кулуарах Верховної Ради. Луценко представляє партію Юлії Тимошенко "Батьківщина", і зараз є одним з лідерів. До того, як прийти в політику, Луценко займався журналістикою і був редактором в інтернет-виданнях. Його кар'єра в політиці, можна сказати, почалася зовсім випадково – після подій на Майдані, передає Корупція.Інфо.

За професією Луценко економіст, проте працював і редактором, і журналістом, а також був відомим громадським діячем, який виступає проти забудови історичних районів Києва. У 2014 році Ігоря обрали нардепом до міської ради Києва від партії "Батьківщина".

Свою кар'єру Луценко починав в якості консультанта одного з дослідницьких центрів, пізніше значився в редакції видання «Компаньйон». Деякий час займав посаду головного редактора в «Економічній правді». Потім вирішив відправитися у вільне плавання і якийсь час працював віддалено – був журналістом в інтернет-виданні «Українська правда». Разом з іншими українцями Луценко організував рух, спрямований на збереження історичної частини столиці України, дуже активно представляв цю організацію.

З найперших подій на Майдані Луценко заявив про себе, як про один з головних активістів. Його призначили заступником коменданта табору на Евромайдані, також політик входив до ради об'єднання «Майдан». Список членів ради особисто оголошував Турчинов в кінці жовтня 2013 року. В кінці січня 2014 року Луценко і ще один активіст Юрій Вербицький були викрадені невідомими з Жовтневої лікарні. У той час ходили різні чутки, в тому числі про те, що політиків затримали представники СБУ.

Популярне: “Де ви були в 2014-му?” : Турчинов зробив різку заяву

Проте, як стало відомо пізніше, Луценко стверджував, що невідомі намагалися «вибити» з нього інформацію про те, хто займається фінансуванням Євромайдану. Також в оточенні Луценка говорили, що політику перебили ломом ноги, і він не міг ходити довгий час. У вересні 2014 року Ігор став одним з бійців «Азова», а через два місяці його обрали депутатом від "Батьківщини".

Про родину Луценка відомо небагато, однак нещодавно Ігор сам зізнався в тому, що він є пасинком Володимира Стельмаха, який раніше обіймав посаду голови Нацбанку. Зізнання нардепа спонукав гучний скандал, пов'язаний з мільйонами, що належать Луценку. Приводом для скандалу стало питання від іншого депутата – Богдана Карпенка. Він поцікавився, звідки у звичайного нардепа, що раніше займався журналістикою півтора мільйона на покупку дачі, більше мільйона гривень на рахунках. Тоді Луценко і підтвердив родинні звязки з Стельмахом, але така інформація прослизала в ЗМІ ще за кілька років до того.

Також Ігор Луценко відзначився тим, що запустив у сесійній залі Верховної Ради квадрокоптер.

Источник

comments powered by HyperComments