Під Києвом один із соратників Олега Ляшко влаштував п’яний дебош, в ході якого побив голову сільради.

Про це повідомляють столичні журналісти з посиланням на свої джерела.

“Ввечері, 23 жовтня, депутат Верховної Ради від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Скуратівський разом з екс-головою Житомирської ОДА, головою Житомирської обласної організації від тієї ж політичної партії Юрієм Забела у стані сильного алкогольного сп’яніння спалили автомобіль, що належить Скуратівському і жорстоко побили Олександра Сорочана – главу Плахтинянского сільради Макарівського району”, – йдеться в повідомленні

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Із головним болем, гіпертонічним кризом і травмою ока голова села Плахтянка потрапив у лікарню. Він стверджує, що його побив народний депутат: "Підбігає Скуратовський, сюди вдарив рукою – я не очікував. Упав одразу. Було видно, що він п’яний. Він же стояв близько біля мене, тикав мені в грудь і кричав: я у вас тут порядки понаводжу!".

Сільський голова розказує, що ввечері зі своїм товаришем повертався додому. Їхали вдвох польовою дорогою, на мосту вони побачили знайомого лісника та вийшли, щоби з ним привітатися. В цей час з іншої машини вискочив народний депутат і напав на двох чоловіків з криками: "Це моя земля". "Я його запитував: за що вдарив? А він: да я тебе зараз взагалі тут зарию! Каже хлопчині, який стояв поруч, може, його охоронець: дай ствола, я його зараз завалю. В цей момент мені телефонує дружина, я кажу: Лєна, якщо мене застрелять, то знай, що це Скуратовський Сергій Іванович", – розповів побитий посадовець.

Ці слова дружина підтверджує. "Чоловік сказав, що знай: якщо мене застрелять, то це Скуратовський – і телефон вимкнули. У мене був такий шок, що я хвилин п'ять не могла говорити", – каже Олена Сорочан. Вочевидь, конфлікт стався через появу чоловіків біля мисливських угідь Скуратовського – постраждалі кажуть, що він закидав їм відлов звірів, у яких він вкладає кошти. Самі ж селяни переконують, що нікого не стріляли, бо їхали не на полювання, та й зброї із собою не мали. 
 

Источник

comments powered by HyperComments