Дегалізація б0йовиків?! Скандальна заява Зеленського сколихнула Україну!

Україна заради проведення місцевих виборів на Донбасі згодна на спільний контроль кордону з представниками ОРДЛО.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час Українського ланчу в Мюнхені, повідомляє «Європейська правда».

Зеленський повідомив, що Україна виходить з пропозицією проводити розведення за новим принципом, що дозволить звільнити від військової техніки сектора Донбасу, але для виборів важливо також мати контроль за кордоном.

За його словами, розглядається можливість спільного контролю. «Там будуть українці, представники окупованих територій і ОБСЄ», — пояснив він.
.

«Це питання я піднімав на «нормандській зустрічі» і воно обговорюється в Мінську», — заявив він.

«Ми не будемо проводити вибори без контролю за кордоном», — підкреслив Зеленський.

Він підтвердив намір провести місцеві вибори на окупованих територіях сходу вже восени цьогоріч.

Реакція українців:

Ірина Ірина Це те про що торочить Кремль! Легалізація вбивць і терористів, відбілювання росії та впарювання в тіло України ракової пухлина, яка знищіть нашу країну зсередини. Це для цього загинуло 13 тис українців? Це для цього наші хлопці 6-й рік тримають фронт? Щоб Зеленський втягнув всю країну в ОРДЛО?

Ben Gurion Україні не потрібен мордор. Це буде чорна діра. З наших кишень ми будемо сплачувати відновлення. Будуватимуть наближені компанії, з відкатаии. Це ярмо на довги роки. Ярмо фінансове, ментальне. Треба не віддати нового, а ордло нехай почекає допоки не отямиться, або не згине в обіймах мокшей.

Sergiy Sichkar Дурачок. Що ще можна сказати?
Несвідомий дурачок або свідомий зрадник.

Оксана Колісник Те, що я хочу сказати, друкувати не можна…

Павло Гомонай Зрада !!!

Андрій Філіпов Нехай валить в Ростов швидше

Роман Семків Він що йо.нувся остаточно?…

Vika Tihenko Скажемо, що раніше Україна на міжнародній арені завжди озвучувала не компроміси (щоб ще здати зі своєї позиції), а свої максимальні вимоги!

Андрій Савченко Тварина! Як він собі уявляє на розводі стоять бійці ЗСУ Нацгвардії поліції і обдовбаний нарик ОРДЛО і їм командир вручає автомати? Під овації ОБСЄ. А чого так слабенько відразу їх представника в ВРУ ? І на парад до х.. ла разом нехай їдуть і не повертається