Дістав вже Всіх! Сивосі вже нацполіція на пальцях пояснює що в Україні ВІЙНА

Заместитель председателя Национальной полиции, ветеран АТО Александр Фацевич обратился с советнику секретаря СНБО Сергею Сивохо.
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на страницу Фацевича в Фейсбук.

«Сергей Сивохо !!! Я в прошлом командир роты «Свитязь». Не поддерживаю действия радикально настроенных граждан Украины относительно Вас. Этим действиям Национальная полиция даст правовую оценку.

Но прошу вас, Сергей!!! Услышьте украинцев!!! А, тем более, ветеранов войны с Россией. У нас война, а не внутренний конфликт!!!

Нагадаємо

У четвер, 12 березня, Національний корпус направив до Служби безпеки України заяву щодо державної зради з боку колишнього шоумена, радника секретаря РНБО Сергія Сивохи.
Про це повідомили у прес-службі громадської організації.

Приводом для звернення стала спроба презентації Сивохом у Києві так званої «платформи примирення» з прокремлівськими сепаратистами Донбасу.

Як зазначили у Нацкорпусі, згідно ст. 110, 111 КК України, будь-які спроби «налагодження діалогу» з представниками окупаційних адміністрацій та особами, які сприяли окупації українських територій «є державною зрадою і замахом на територіальну цілісність і недоторканність країни».

«Вважаємо, що у діях Сивохи та інших осіб у період збройного конфлікту між Україною і РФ надали іноземній державі допомогу у проведенні підривної діяльності проти України», — йдеться у заяві.

Із райвідділку Нацполіції на Московській, 30 у Києві відпустили вісім затриманих активістів. Ще двоє перебувають у відділку
Тим затриманим, яких відпустили не пред’явили жодної підозри. Просто переписали їх паспортні данні та пофотаграфували їх до справи.

За попередніми даними двох людей, які ще перебувають у райвідділку, планують тримати у поліції впродовж доби.

Усередині залишилось ще двоє активістів та ветеранів – Сергій Тамарін та Олександр Волков. Їх затримали за статтею 208 “Затримання уповноваженою особою”. Є інформація, що їх збираються протримати одну добу.