Стала відома доля матері, яка втопила 28 жовтня двох дітей в Києві

У момент скоєння злочину підозрювана перебувала в неосудному стані. Про це повідомляється у відповіді столичної прокуратури.

“Наразі отримані висновки комплексної психолого-психіатричної експертизи, в яких вказується, що в момент скоєння злочину підозрювана перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії або керувати ними внаслідок психічного захворювання”, – йдеться в повідомленні.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

У прокуратурі підкреслили, через те, що жінка не вийшла з критичного стану, психіатрами рекомендовано застосування до неї примусових заходів медичного характеру.

“В даний час зазначена особа на підставі постанови суду знаходиться в медичному закладі закритого режиму”, – зазначили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що для сім’ї Катерини Бабкіної, виховательки з київського дитсадка №31, розлучення закінчилося трагедією.  Залишившись одна, жінка відвела на озеро своїх дітей-шестирічну Аню і п’ятирічного Данила – і втопила їх. Її знайшла не поліція, а чоловік – Денис Бабкін. Дізнавшись, що дружина і діти 26 жовтня зникли, він, подавши заяву в поліцію, почав їх розшукувати сам. 

 
 

Источник

comments powered by HyperComments