Актори «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов, Яна Глущенко та Олександр Бережок вперше після ДТП дали інтерв’ю про ту аварію і плани на майбутнє.

Вперше після інциденту актори Єгор Крутоголов, Яна Глущенко та Олександр Бережок погодилися на інтерв’ю, в якому розповіли про Марину Поплавську, як змінилася команда «Дизель Шоу» і чи правда те, що студію збиралися закрити, про це повідомляє Обозреватель.

У ніч на 20 жовтня актори гумористичної студії «Дизель Шоу» поверталися до Києва зі Львова, де попереднім ввечером пройшов один з концертів їх нового туру.

В 6:43 автобус коміків зіткнувся на трасі з вантажівкою, в результаті ДТП гумористи отримали важкі травми, множинні переломи і удари. По приїзду «швидкої» вони також дізналися, що їхній колега, 48-річна Марина Поплавська, не вижила. Отримані травми виявилися несумісними з життям.

Актори Єгор Крутоголов, Яна Глущенко та Олександр Бережок після отриманих травм проходять реабілітацію. За словами Єгора Крутоголова йому важко було прийняти смерть Марини Поплавської, а Яні Глущенко навіть довелося звертатися до психоаналітика.

У Львові на концерті, перед трагедією трапився кричущий випадок, про який зараз згадує Олександр Бережок:

«Єдине, що сьогодні ще згадую, це було єдине місто, в якому ми не фотографувалися».

Після події, актори думали, чи було хоч якесь передчуття перед трагедією, в якій загинула Марина Поплавська, але за словами акторів вони нічого не відчували. Перед аварією актори спали, вони почали прокидатися, лише коли сталося зіткнення. Нога Єгора Крутоголова була «вивернута в зворотню сторону, як у коника». Олександр Бережок не міг спочатку навіть поворухнеться і перший час він навіть думав, що у нього перелом хребта. Яна Глущенко пам’ятає, що все було, як в тумані і слова Олександра про те, що у неї зламана нога.

Відразу після цього почалася перекличка, актори сподівалися, що Марина Поплавська вийшла раніше:

«Відразу ж зробили перекличку, у нас була надія, що Маришка вийшла», – розповідає Яна.

«Що все ж таки вийшла в Житомирі. Просто під час поїздки вона говорила два або три рази:” Може, в Житомирі вийти? ” Питала поки виходили покурити, кави попити. Ось реально, якщо б у когось було хоч якесь відчуття … », – додає Олександр Бережок.

Актори дізналися, що Марини Поплавської немає тільки, коли про це сказали лікарі швидкої допомоги. Також ртисти спростували інформацію про закриття «Дизель Шоу»:

«Ні, можливо, розглядалася якась форма уяви і фантазії у когось. У нас же не було жодної думки про те, щоб закінчувати проект, тому що ми всі впевнені і знаємо, Марина нам це сама не раз говорила: вона хотіла, незалежно від того, буде вона в проекті чи ні, щоб він жив і продавався , тому що вона його любила і була вдячна йому багато за що», – повідомив Крутоголов.

«Далі у нас буде дуже щільний графік, і Маришка нам дає сили, тому що продовжуємо ми заради неї і заради глядачів. Була просто велетенська підтримка з боку глядачів, я два дні намагалася розгребти всі дзвінки, смс і повідомлення в соцмережах. Стільки було прохань не закривати шоу. Ми просто не маємо права навіть думати про це », – закінчила Яна Глущенко.

Як стало відомо раніше, шоу покинули два актори. Але на допомогу їм прийшли актори Сергій Писаренко та Євген Нікішин, які поїдуть з «Дизель Шоу» в концертний тур.

Источник

comments powered by HyperComments