До відома! Італія закрита для в’їзду/виїзду — запроваджені радикальні заходи через к0р0навірус: кількість заражених зростає шаленими темпами

В Італії різко спалахнула епідемія зараження китайським коронавірусом COVID-19 – за останній час було підтверджено 34 нові випадки, а загальна кількість хворих досягла 113.

Через це влада обмежила свободу пересування в 11 муніципалітетах країни, водночас тим, хто порушить заборону, пригрозили 3 роками в’язниці.

Про це повідомляє Agenzia Italia.

Зазначається, що хвороба швидко поширюється північними регіонами.

Станом на 23 лютого відомо про заражених новим вірусом у п’яти з них. Так, 54 особи захворіли у Ломбардії, 17 – у Венето, по 2 в Емілії-Роман’ї та Лаціо, а також ще одна у П’ємонті.

В Італії обмежили пересування через збільшення кількості хворих на коронавірус

В Італії обмежили пересування через збільшення кількості хворих на коронавірус

За даними керівника Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі, нині в країні госпіталізовано 33 особи з симптомами коронавірусу, з них 18 – у реанімації. Окрім цього, в домашній ізоляції перебувають ще 11 осіб. Також відомо про 2 летальні випадки.

У зв’язку зі зростанням кількості заражених коронавірусом уряд Італії запровадив обмеження пересування в цих регіонах країни.

Зокрема громадянам заборонили залишати свої муніципалітети, і в’їзд до них теж закритий. Також там скасували громадські заходи спортивного (враховуючи матчі національного чемпіонату), культурного і розважального характеру.

Введено обмеження й на шкільні поїздки Італією і за кордон. Запобіжні заходи торкнулися навіть релігійних закладів – у храмах заборонили потискати руки.

За порушення заборони на пересування передбачається 3 роки позбавлення волі.

Варто зазначити, що через спалах коронавірусу COVID-19 в Італії відомий модельєр Джорджіо Армані вирішив провести без глядачів модний показ свого бренду Armani в Мілані.

Також стало відомо, що Венеціанський карнавал, закриття якого планувалося на 25 лютого, теж може завершитися достроково через коронавірус. Місцеві ЗМІ повідомляють, що в місті виявлено два випадки захворювання.

До того ж влада міста пообіцяла вжити “найбільш рішучі й суворі заходи”, оголосити про них планується в найближчий час.

Спалах коронавірусу в Італії

Спалах коронавірусу в Італії