Долар по 84: українців приголомшили новими цифрами в обмінниках, подробиці. ФОТО

Несподіваний курс гривні по відношенню до долара змусив понервувати українців

Про це пише Знай.Як відомо, станом на ранок 10 лютого курс долара в державі коливається в районі 24-25 гривні.Але в Києві, мабуть, вирішили продавати американську валюту по позахмарному курсу, яким можна довести українців до інфаркту.

Зокрема, курйозна ситуація сталася на Троєщині в Києві.На табло одного з місцевих обмінників жителі помітили дуже дивний курс долара. Українцям пропонували купити американську валюту по 84,65 гривень за 1$.

Користувачі в соціальних мережах жартують і припускають, що, ймовірно, сталася звичайна помилка і співробітники обмінника переплутали 84 з 24 гривнями.

Раніше ми розповідали про те, що через епідемію коронавіруса в Китаї може відбутися світова криза, що боляче вдарить по українській економіці.

Як стверджують експерти, через нову світову кризу з ринку почнуть іти багато інвесторів, що спровокує зупинку міжнародних інвестиційних проектів.

«Все це сильно вдарить по економіці України. У підсумку багато експерти проводять паралель з 2008 роком, коли курс гривні обвалився майже на 40% через світову кризу», — говорилося в повідомленні.

На тлі епідемії коронавіруса аналітики також прогнозують продовження падіння національної валюти, незважаючи на зусилля українських чиновників.

«Багато експертів прогнозують продовження падіння курсу української гривні, хоча чиновники будуть намагатися в лютому утримати курс гривні до долара на позначки 25.5 – 26 гривень», — говорилося в повідомленні.

Також Україна може зіткнутися з катастрофічною ситуацією щодо курсу гривні. За словами експерта Юрія Гаврилечка, незабаром Україна може зіткнутися з тим, що обсяг її обслуговування зовнішнього боргу досягне половини вартості самого боргу та навіть почне його перевищувати.

За його словами, зараз передумов для катастрофічного обвалу гривні немає, але в теорії це можливо.