Соціальні служби в Україні почали жорсткий моніторинг виплат субсидій, передає Корупція.Інфо


По домівках в такому випадку вони ходять не дуже часто, зате дізнаються про покупки та майно субсідіантів в банках, реєстрах нерухомості, у сусідів і друзів.

Наприклад, в Полтавській області санітарка з пологового будинку приховала інформацію, що син купив машину за 169 тис. грн за кілька місяців до оформлення субсидії. Таким чином вона завдала державі збитків в 3389 грн.

А в Житомирській області місцевий житель сховав при оформленні субсидії офіс. Розкрити «злочин» допомогла колишня теща, яка написала скаргу в соцоргант. Чоловікові також довелося повернути більше 5 тис. грн субсидії.

Популярне: «На свою ж Великодню службу йшов пішки»: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенко

Крім того, соціальні служби почали боротьбу з матерями-одиначками. Вони опитують сусідів і приходять до них додому з перевірками. Якщо в будинку застукали чоловіка, то мамам загрожує навіть судимісті.

У парламенті тим часом обговорюють проект закону, за яким соцінспекторам збираються дати більше прав. Правда, самі депутати кажуть, що поки цей документ непрохідний.

Источник

comments powered by HyperComments