ДТП у Харкові: родичі загиблих хвилюються, що справу Зайцевої-Дронова «під шум коронавірусу» закриють

Родичі загиблих не знають, як діставатися до суду через заблоковані на період карантину регіони.

Вже відомо, що адвокати засуджених вимагають новий розгляд справи / фото УНІАН

Винуватиця кривавої ДТП у Харкові Олена Зайцева відмовилась брати участь онлайн у  розгляді касаційної скарги свого адвоката Верховним судом 3 квітня.

Про це у коментарі OBOZREVATEL повідомила матір одного з загиблих в аварії Світлана Винниченко.

У скарзі йдеться, зокрема, про невинуватість Зайцевої. За словами її адвоката, засуджена виїхала на перехрестя на «червоне світло» на швидкості, а інший засуджений Дронов, замість того, щоб поступитися дорогою, розігнався і «буквально догнав її, вдаривши у ліве заднє крило». Після чого Зайцева втратила контроль над кермуванням і вже нічого не могла зробити.

Читайте такожСтало відомо прізвище топ-чиновника, який передавав таємні дані про оборону України

Водночас захисник Дронова наполягає, аби справу повернули у суд першої інстанції, знову фактично почавши її розгляд.

А проте рідні загиблих переживають, аби нині у період епідемії справу не закрили чи не направили на новий розгляд.

«Нам буде важко знову це пережити. Навіть зараз їхати до суду, який проходитиме в режимі онлайн, у Харків з Сум складно. Якщо раніше ми приїжджали до Харкова, сідали в метро і діставалися до суду, то тепер все зачинено. Прийдеться їхати власним транспортом», – пояснила Світлана Винниченко.

26 лютого 2019 року Київський райсуд Харкова визнав обох водіїв винними в ДТП і призначив їм по 10 років позбавлення волі і відшкодування компенсації сім’ям загиблих і постраждалих у розмірі 3 млн грн. Апеляційний суд залишив вирок в силі. Зайцеву етапували до виправного центру у Дніпропетровській області, Дронова — в колонію в Полтавській області.