В селі Замагора, в Карпатах, на подвір'я одного з жителів впав метеорит, ледь не спаливши гараж при цьому, про що повідомляє ТСН.

Чоловік виносить з хати на перший погляд звичайну каменюку і розповідає неймовірну історію. "Це як спалах був, як фар світло, що я подумав – машина їде довкола хати. Засвітило і потім – удар. Десь так, наче смерека впала", – каже мешканець с. Замагора Богдан Генсецький. Пізнім вечором він порався надворі біля машини, від звуку удару у чоловіка аж вуха заклало. Перша думка була про те, що хтось несмішно жартує, а може й гранату кинули. Чоловік вибіг на дорогу та марно шукати хуліганів, а потім побачив, як палає гараж. "Зразу я не міг зрозуміти. Я цей вогонь затушив – а це шипить. Я тоді в сніг лопатою виніс. Остивало довго, десь 3-4 години", – каже селянин. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Думка про те, що в маєтку горця може впасти фрагмент літака, відкинули відразу. Журналісти інформаційного видання поспілкувалися з вченими з Технічного університету нафти і газу, в якому підтвердили, що камінь дійсно є метеоритом.

Знахідка виявилася хондритом – одним з найбільш поширених типів кам'яних метеоритів. Вчений зазначив, що в його складі є нікель і він, незважаючи на малий розмір, має велику вагу.

Зараз знахідку відправили в музей гуцульської магії. Богдан переконаний, що метеорит впав саме в Карпатах не випадково.

Источник

comments powered by HyperComments