Національний банк України (НБУ) відкликав банківські ліцензії у банку «Центр» і VS Банку, який закриває всі відділення в Україні. Про це повідомила прес-служба НБУ.

У фінустанов відкликали банківські ліцензії та генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій.

«Відповідні рішення… пов’язані з реорганізацією шляхом приєднання банку «Центр»до МТБ Банку і VS Банку до ТАСкомбанк за спрощеною процедурою», – пояснили в НБУ.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Дозвіл на приєднання банку «Центр» до МТБ Банку фінустанови отримали 10 серпня 2018 року, а дозвіл на реорганізацію VS Банку – 10 липня.

Варто нагадати, що раніше VS банк був «дочкою» Ощадбанку Росії в Україні. У грудні 2017 року Ощадбанк вийшов з капіталу українського VS банку. Прямим покупцем виступила кіпрська компанія Bailican Limited.

Крім того, в 2017 році Ощадбанк РФ оголосив про продаж 100% акцій головної української «дочки». Але угода так і не відбулася – НБУ не видав дозвіл на купівлю Ощадбанку спочатку консорціуму інвесторів, куди мали увійти Norvik Banka і син власника російської нафтової компанії «Русснефть» Михайла Гуцерієва Саїд, а пізніше – білоруському Парітетбанку.

Источник

comments powered by HyperComments