Евакуйовані з В’єтнаму українці відмовились від обсервації і намагалися втекти з аеропорту, зламавши двері (відео)

Усі евакуйовані українці мають підписати зобов‘язання про 14 днів у обсервації.

Люди намагалися вибити двері та просто втекти через смугу контролю / скріншот

Евакуйовані з В’єтнаму українці, які 29 березня прибули в аеропорт «Бориспіль», чинили спротив обсервації та намагалися силою прорватися з терміналу.

Про це повідомив журналіст Віталій Глагола на сторінці в Facebook.

«Ситуація наступна. Київ, аеропорт Бориспіль, рейс із В‘єтнаму щойно прилетів. Українці, які прилетіли в країну відмовляються від обсервації і вириваються з аеропорту. Щойно. Приїхала поліція і Нацгвардія, але не сильно допомагає», — йдеться в повідомленні.

Як видно на відео, люди намагалися вибити двері та просто втекти через смугу контролю.

Речник поліції Київської області Віталіна Грохольська пояснила, що громадяни України, які прилетіли з В’єтнаму відмовились від організації їх перевезення до місць обсервації, пише РБК-Україна.

«Прибули громадяни України з В’єтнаму. Їх планували вивезти гуртом — організовано, автобусами. Однак, ці люди відмовились, адже багато кого з них зустрічали родичі. Вони своїм ходом виїхали з аеропорту. Інформації про те, що вони відмовились від обсервації немає. Вони всі підписали відповідні документи про самоізоляцію і виїхали своїм ходом з «Борисполя», — заявила Грохольська.

Згодом Віталій Глагола додав, що українці, які проривалися, були евакуйовані із В‘єтнаму, але ввечері ще очікується схожий рейс із Дохи (Катар).

«Усі мають підписати зобов‘язання про 14 днів у обсервації. Евакуйовані відмовились і проривали кордон в аеропорту зламавши двері. Евакуація пропонувалась двох типів: безкоштовна в готелі «Козацький» та платна. Розцінки на фото. Ціна за усі 14 днів», — додав журналіст.

фото t.me/VGlagola
фото t.me/VGlagola

Читайте також:

  • Симптоми коронавірусу — як відрізнити від грипу чи застуди
  • Коронавірус карта поширення на сьогодні (оновлюється)
  • Коронавірус новини в Україні та світі — онлайн