Український комік Володимир Зеленський розчулив шанувальників фото з коханою жінкою.

Володимир Зеленський дуже потайлива людина, відомо, що з Оленою Зеленської вони разом вже дуже давно, а в юності навіть вчилися в одній школі, в паралельних класах, але розписалися вони набагато пізніше – весілля відбулося 6 вересня 2003 року, коли Зеленському було 25 років, а його дружині 24 роки.

Зі слів Володимира його дружина не дозволяє викладати її фото в Instagram, а її сторінка в цій соцмережі закрита для сторонніх.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Саме тому Зеленський, так рідко викладає знімки зі своєю дружиною. Але зовсім недавно, він опублікував знімок з нею. На знімку Олена широко посміхається і виглядає дуже щасливою. У властивій йому манері популярний артист підписав сімейний знімок: «В тіні своєї дружини.»

Незвичайний підпис був навіяний цікавим оптичним ефектом. Невелика тінь перетинає обличчя закоханих, що і наштовхнуло медійну персону на лаконічний коментар.

Користувачі мережі побачивши знімок свого кумира почали його тут же коментувати. Більшість підписників зійшлися на думці, що подружжя виглядають чудово, а також помітили красу Олени:

«Супер – пара😍👏👏👏👏👏», «Президент наш гідний своєї першої Леді! Оленка – краса!!!», «дружина очаровашечка!!! Дуже гарні!! 🤗🤗🤗😉», «Не дарма кажуть , що за успішним чоловіком стоїть його надійна дружина», «Нереально красива пара ❤️☺️🔥», «Прекрасна дружина!», «Володимир приємно подивитися на Вашу сім’ю», «Дуже красива жінка!».

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лига смеха. В тени своей жены. #лигасмеха

Допис, поширений Владимир Зеленский (@zelenskiy_official) 2 Лют 2019 р. о 11:52 PST

Источник

comments powered by HyperComments