Голова Хмельницької ОДА призначив двох нових керівників: хто вони і які статки мають

  • Сергій Гамалій призначив керівників двох структурних підрозділів.
  • Обоє посадовців стали переможцями у конкурсних відборах.

У Хмельницькій облдержадміністрації призначили двох нових керівників. Відповідні розпорядження підписав голова ОДА Сергій Гамалій, які опубліковані на сайті Хмельницької облдержадміністрації 19 травня.

Відтак тепер офіційно керівника має Департамент охорони охорони здоров’я. Директором став екс-керівник військово-медичного клінічного центру центрального регіону, депутат Хмельницької облради минулого скликання від політичної партії «За конкретні справи» Олександр Завроцький.

«Призначити з 13 травня Завроцького Олександра на посаду директора Департаменту охорони здоров’я з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, за результатами конкурсу, з випробувальним терміном 3 місяців», — йдеться у розпорядженні Сергія Гамалія.

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА очолив колишній полковник ДСН Володимир Панасюк. Він раніше працював начальником Білогірського районного сектору ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. Минулого року новоспечений очільник управління балотувався у депутати від партії «За конкретні справи» до Білогірської селищної ради, однак не пройшов.

Згідно розпорядження голови ОДА, Володимир Панасюк теж призначений на посаду з 13 травня і має три місяці випробувального терміну.

 Чим багаті новоспечені керівники?

Як йдеться у декларації за минулий рік, Олександр Завроцький має дві земельні ділянки у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському районі та на Деражнянщині. Також очільник Департаменту задекларував житловий будинок у Хмельницькому. Загальний задекларований дохід за 2020 рік — 1 мільйон 868 тисяч 860 гривень.  Більшу частину складають одноразові грошові допомогти при звільненні та у разі інвалідності. Інші кошти — зарплата, пенсія, дохід від надання майна в оренду. 

 

Як йдеться у декларації за минулий рік, Володимир Панасюк має квартиру у Білогір’ї і спільну власність квартир у Білогірському районі. Із транспортних засобів, якими володіє родина Панасюка — HYUNDAI TUCSON 2007 року випуску, який належить дружині. 

Загальний задекларований дохід за 2020 рік — 456 тисяч 266 гривень.