Зіткнення в Керченській протоці – перша спроба України "зіграти на випередження"

Спроба українських  військових кораблів пройти через Керченську протоку в Азовське море 25 листопада, внаслідок якої затримано українських моряків і судна, є першим випадком в українській історії зіграти на випередження.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

За його словами, здійснивши цю спробу, Україна зруйнувала стратегічний план ворога.

“25 листопада Україна спрацювала на випередження, щоб розкрити задуми противника, і  провела так звану «розвідку на себе». У практиці світової розвідки це вважається досягненням номер один. Вищий пілотаж.  Це спричинило ще одну чудову річ: що б не відбувалося в нашій акваторії, яку зараз контролює РФ, світ це не проігнорує”, – зазначив експерт.

Арестович наголосив, що тепер всі події, які відбуватимуться в акваторії Азовського моря, не можна буде подати як прикордонний інцидент, де винні обидві сторони.

“Війна в Грузії як починалася? Перш ніж Саакашвілі дав команду йти вперед, був місяць прикордонних перестрілок. А потім це грузинам пред’явили: ви самі винні, ви не скаржилися, коли був місяць прикордонних інцидентів. А тут ми спрацювали на випередження: Європарламент, НАТО, США, Франція, Німеччина, Генасамблея ООН – всі засудили дії Росії, згадали, що Україна діяла в своїх територіальних водах”, – наголосив Арестович.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами експерта, всі, хто каже: «Сили нашої армії на порядок менші, для чого нариватися на конфлікт?», мають пам’ятати, що Україна повинна захищати свій суверенітет і територію.

“Так, ми слабкіші за Росію в боротьбі потенціалів. Але маленький Ізраїль понад півстоліття відбивається від двох десятків мусульманських країн. Тому що якість гри висока. Перший раз ми продемонстрували пристойну якість гри – на випередження. До цього ми тільки реагували на дії Росії. Вперше ми вдарили, але це півперемоги. Турчинов анонсував другий похід. Ось це буде клас. Будь-що в Азовському морі зробить цю подію в рамках ООН. Ось що зробили ці 24 військових, які зараз в полоні”, резюмував експерт.

Источник

comments powered by HyperComments