Батько відомого російського артиста наклав на себе руки.

Як стало відомо у вівторок, 1 січня, тіло батька зірки «Фабрики зірок» Дмитра Бікбаєва було знайдено у дворі його власного будинку. Мертвого чоловіка знайшли родичі неподалік від будинку.

Точна причина смерті батька російського артиста Азамата Бікбаєва поки не встановлено, проте на його тілі не знайшли ознак насильницької смерті. З огляду на цю обставину, слідство схиляється до версії самогубства.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На це вказує також передсмертна записка, знайдена поряд з тілом. У ній чоловік розповів, що зважився на страшний вчинок через проблеми з бізнесом і грошима.

При цьому, незважаючи на те, що всі факти вказують на версію з самогубством, слідство поки не виключає можливу кримінальну складову справи. Всі матеріали будуть направлені на перевірку.

Дмитро Бікбаєв одержав широку популярність в Росії завдяки проекту «Фабрика зірок». За його підсумками він разом з Владом Соколовським заснував групу «БіС», яка свого часу користувалася великою популярністю. В даний момент Бікбаєв присвятив себе роботі в театрі. 

Источник

comments powered by HyperComments