Городянам будуть без затримок надавати адміністративні послуги

Жителям Одеси варто бути в курсі, що введення карантину не може бути підставою для того, щоб нескінченно затягувати терміни надання необхідних адміністративних послуг населенню. Таке рішення прийнято ВР України.

Як повідомляє Громадські новини, Парламент затвердив законопроект №5454 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину.

В ньому передбачається визначення граничних термінів розгляду звернень громадян з приводу надання адміністративних послуг. Після вступу в силу закону про заходи щодо запобігання виникненню і поширенню коронавирусной хвороби, терміни надання будь-яких адміністративних та інших послуг, фактично, стали необмеженими, а подані документи для отримання відповідної послуги стали розглядатися суб'єктами надання адміністративних послуг, в деяких випадках, кілька місяців, говориться в документі.

на думку нардепів, це абсолютно неприпустимо. Відзначимо, що за обмеження термінів розгляду звернення та надання адмінпослуг населенню проголосували 319 народних депутатів.

Оставьте комментарий