Український шоумен, телеведучий і засновник проекту "Вар'яти шоу" Сергій Притула висловився про головну відмінність українців від росіян.

Гуморист навів приклад на двох піснях, які починаються однаково, але мають кардинально різний посил. При цьому шоумен додав, що однією з основних проблем українського менталітету є бажання нав'язати оточуючим свої погляди, в тому числі політичні. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні вночі прийшов до висновку, що головна ментальна різниця між нами і росіянами чітко відстежується в двох піснях, які починаються зверненням до Бога. У нас Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!" І у росіян – "Боже, царя храни!" Тут навіть пояснювати нічого не треба", – висловився Притула.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Також ведучий зазначив, що українці дуже залежні від політики, і якби всі працювали достойно, як охоче вони "перегризають горло" за свої політичні погляди, то не Україна хотіла б вступити до Євросоюзу, а ЄС був би вкрай зацікавлений у ній.

"Якби в нашій країні люди з таким завзяттям працювали, як вони готові перегризти горло за свої політичні уподобання, то не ми б хотіли вступу в Євросоюз, а Євросоюз хотів би вступити в нас", – підсумував Сергій.

Источник

comments powered by HyperComments