ГПУ розслідуватиме вбивство черкаського журналіста Василя Сергієнка

Чоловіка викрали й жорстоко закатували в лісі під Корсунем-Шевченківським у квітні 2014

Вбивство черкаського журналіста Василя Сергієнка розслідуватиме Генеральна прокуратура. Нагадаю, чоловіка викрали й жорстоко закатували в лісі під Корсунем-Шевченківським у квітні 2014.

Через півтора року майже всі виконавці та організатор цього злочину опинилися на лаві підсудних. Щоправда, розгляд справи й досі не завершили.

За цей час змінилося п'ять колегій суддів, а остання торік взагалі відпустила обвинувачених під домашній арешт. І наприкінці 2019 ГПУ почала власне розслідування.

"Було прийняте рішення про необхідність про оголошення підозр за даними злочинами — не зважаючи на те, що є провадження відносно цього факту і ми будемо намагатися і дійсно об'єднати два кримінальних провадження", — говорить Юлія Малашич, начальник відділу Офісу Генерального прокурора 

"Ми сподіваємось, що буде встановлено і доведено, та зібрано достатньо доказів для пред'явлення саме замовнику цього вбивства і щодо нього буде також направлено обвинувальний акт до суду", — говорить Євгенія Закревська, адвокат потерпілих.