Групові квитки тепер можна замовити онлайн

Укрзалізниця вперше надала пасажирам можливість замовляти групові квитки на потяг через інтернет. Оформлення групових перевезень чисельністю від 10 осіб для фізичних та юридичних осіб вже доступне у бета-версії на порталі http://passenger-services.uz.gov.ua/.

Про це повідомляє сайт АТ Укрзалізниця.< /p>

З 3 грудня оформити заявку та оплатити бронювання можна віддалено, отримавши прорахунок та сплативши його за реквізитами. Касу вокзалу необхідно буде відвідати лише на фінальному етапі отримання квитків та сплати їх повної вартості. Раніше для оформлення групового перевезення пасажирам необхідно було двічі звертатися до кас вокзалів. Перший – для заповнення заяви та попередньо зарезервувати вагон, а другий – щоб зробити оплату послуги.

Повідомляється, що в перспективі і цей етап буде переведено у віддалений формат.

Крім того, замовлення групових перевезень з 10 грудня стане дешевшим. Резервування місць у разі бронювання квитків для групи кількістю понад 30 осіб становитиме 50 гривень з кожного дорослого пасажира та 35 гривень осіб віком до 18 років. Раніше ціна резервування місць при групових замовленнях становила 80 гривень для дорослих пасажирів та 40 гривень для дітей незалежно від розміру групи.

Оставьте комментарий