Хмельничанин вирощував елітну коноплю у дачному будиночку (ФОТО)

  • Хтось вирощує на дачі картоплю, а ось 33-річний хмельничанин насіяв екзотичних конопель.
  • Він добряче подбав не лише про вирощування нарковмісних рослин, а й про ринок збуту та навіть рекламу свого «товару».

33-річний хмельничанин вирощував в спеціально обладнаному дачному будинку методом гідропоніки елітний сорт коноплі та продавав нарковмісні рослини через інтернет.

  • «Молодик створив телеграм-канал, через який можна було замовити наркотик, і широко рекламував його в інших подібних інтернет-спільнотах, навіть обіцяючи оптовим покупцям знижку. Також надрукував рекламні брошури, аби розповсюдити їх, як тільки виросте сировина», — повідомили у Секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Для здійснення розрахункових операцій за товар хмельничанин створив декілька електронних гаманців, звідки виводив кошти на різні банківські карти.

В ході санкціонованих обшуків у дачному будинку та за місцем проживання чоловіка працівники поліції вилучили спеціальне обладнання для культивування рослин методом гідропоніки (освітлення, вентилятори, датчики температури та вологості повітря, системи крапельного поливу та добрива), насіння та 42 вирощених кущі коноплі, подрібнену марихуану, ваги, пакувальні матеріали, розраховані для пакування 810 порцій наркотичної речовини. Також у чоловіка вилучили незареєстрований пістолет з травматичними набоями, походження якого встановлюється.

Наразі триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів), частиною 2 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель ) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу.