Хмельницького патрульного підозрюють у перевищенні службових повноважень

  • Інспектор побив водія, який відмовився показати свої «права».

У січні минулого року в обласному центрі під час патрулювання екіпаж патрульних зупинив автомобіль з метою перевірки документів. За кермом перебував неповнолітній хмельничанин, який на вимогу правоохоронця категорично відмовився пред’явити посвідчення водія, на підставі чого між ними виникла суперечка.

У результаті поліцейський, аби затримати водія, перевищив свої повноваження та завдав юнаку декілька ударів у спину та шию. Після водія доставили до відділку поліції, де патрульний знову вдарив потерпілого коліном в ділянку паху.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, 25 березня інспектору повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством, застосуванням спеціальних засобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування).

Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення та завершення досудового розслідування.