Хто розбагатіє, а кого чекають великі витрати. Фінансовий гороскоп на 2021 рік

  • Що готує нам новий 2021 рік у фінансовому плані, дізнавайтеся у гороскопі.

Що приготував вам 2021 рік у грошовому плані розповів для СТБ експерт проєкту «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов.

Гороскоп на рік:

Овни

Початок весни буде вдалим, щоб закласти фундамент для фінансового прибутку на весь рік. Перед вами відкриються нові перспективи. А ось вагомі придбання краще відкласти на кінець року.

Тельці

Рік обіцяє удачу в фінансових питаннях. Вам вдасться подолати труднощі та отримати прибуток від тих починань, які ви вважали невдалими.

Близнюки

У першій половині року зірки радять уникати фінансових операцій з людьми, у яких ви не впевнені. Є велика ймовірність потрапити в халепу. А ось середина літа буде сприятливим для того, щоб поліпшити добробут.

 Раки

Прийдешній рік підштовхне вас до активних дій. У будь-якому разі розташування зірок обіцяє вам успіх у фінансових починаннях. 

Леви

Цього року варто тримати під контролем свою тягу до спонтанних витрат. Зірки наполегливо радять ретельно планувати свої покупки.

Діви

В питаннях великих покупок зірки радять не поспішати з вибором. Є велика ймовірність помилитися з ціною. У своєму виборі намагайтеся відкинути емоції, краще прислухайтеся до порад близьких людей.

Терези

Ви зможете зав’язати дружбу з тими людьми, які допоможуть вибрати правильний напрям у плані роботи і поліпшення фінансового добробуту.

Скорпіони

Рік обіцяє позитивні зміни у фінансовій сфері. Ви можете розраховувати на позитивний результат у вирішенні житлових та фінансових питань.  

Стрільці

Вам слід бути уважнішими в питаннях, які стосуються фінансів. Є ризик геть невигідних капіталовкладень. 

Козероги

Є ймовірність зазнати грошових втрат. Щоб уникнути подібних ситуацій, зірки радять ухвалювати рішення самостійно, адже краще за вас ніхто не зможе розпорядитися вашими грошима.

Водолії

Перед вами відкриються нові горизонти в плані заробітку. Перша декада 2021-го не обіцяє великих грошових доходів, а ось у другій половині року ви зможете вийти на новий фінансовий рівень.

Риби

У питаннях фінансів зірки обіцяють Рибам неочікуваний прибуток. У кожному разі, отриманими коштами потрібно розпоряджатися економно. Є велика ймовірність раптових витрат.