Хто в Одесі 6 вересня залишиться без електроенергії (адреси)

У понеділок, 6 вересня, в зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Київського, Малиновського, Приморського і Суворовського районів Одеси залишаться без електрики.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Одеські електромережі.

Так, світло відключать городянам, які проживають за адресами:

1-й Житомирський провулок

з 09:00 за 17:00

1-я Проектована вулиця

1/15, 12/1

з 09:00 до 19:00

2-й провулок Амундсена

з 09:00 до 19:00

3-й Житомирський провулок

1, 4, 6

з 09: 00 до 17:00

3-й Магнітогорський провулок

2, 4, 6, 8

з 09:00 за 19:00

4-й Житомирський провулок

2, 3, 5/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21 , 22, 24

з 09:00 за 17:00

5-я лінія Марії Демченко

з 09:00 до 19:00

Академіка Вавилова вулиця

5, 7, 9, 11, 13, 15, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 50б, 50в1, 50в2, 5А1, 52А, 52б, 52в, 52г, 52Г, 9а, 54а, 5а, 54Б, 54в, 9б, 56а, 56б1, 56В, 5Б/31, 58а, 11а, 60а, 60а1, 60б, 60в, 5в, 13а, 64А, 762, 44а, 68а, 44в, 7а, 72а, 50/1, 74а, 74б, 50/2, 76/1, 76а, 76е, 76с/1, 50/а, 54а/1

з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця

21, 23, 25, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 37Б, 25В, 38/2, 38/3, 38А, 36а, 36Б, 48, 25а, 46д, 37а

з 09:00 до 19:00

Академіка Гаркавого вулиця

28, 28б, 30, 32, 34, 34а, 36

з 09:00 за 17:00

Олександра Невського вулиця

43/2, 57, 70Е

з 09:00 по 18:00

Алмазна вулиця

3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 12/121, 22, 24уч.28, 23, 26, 27, 28 , 30, 32, 34, 43, 161, 162

з 09:00 до 19:00

Амурська вулиця

з 09:00 за 17:00

байдаркових провулок

1, 4, 6, 8, 8/6, 8Б, 10, 12, 81 , 82, 83, 85

з 09:00 до 19:00

Байкальська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 3А, 81, 8А, 13А, 10А, 8В

з 09:00 до 19:00

Балківська вулиця

1, 3/1, 7, 7А, 9, 31

З 09:00 по 18:00

Білоруська вулиця

з 09:00 до 19:00

Вишневий провулок

1, 3, 5 , 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9А, 16, 7/1, 11А, 1А, 30а, 17А, 18а, 17, 18, 19, 20, 22, 24 , 28, 32, 34, 38, 40, 42, 44

з 09:00 до 19:00

Військовий спуск

< p> 1, 3, 6, 8, 14, 18

з 09:00 до 19:00

Гетьманський провулок

2, 4а, 6, 6/2, 10/1, 81, 102

з 09:00 до 19:00

Дача Ковалевського вулиця

2, 29/3, 21, 23, 24, 25А, 28, 29В, 35, 3, 3/3, 5, 7, 7Б, 9, 11, 13, 17, 19, 15, 20Б, 22/1, 22/2, 22/5, 22/7, 22/9, 23а, 23Б, 23В, 24/1, 24/12, 24/3, 24/4, 24/7, 25, 25Б, 29, 20

з 09:00 до 19:00

Довга вулиця

1А, 2, 3, 4 , 7, 8, 9, 10, 13, 2/1, 5-9, 10А, 11-13, 14, 3а, 20б, 15а, 20А, 18в, 18а, 15, 16, 17, 18, 19, 20 , 22, 24

з 09:00 до 19:00

Дружний провулок

12, 13, 14, 16, 30, 34, 35, 18б, 18В, 44А, 2а, 18В/1, 36, 39, 42, 48, 51

з 09:00 до 19:00

Катерининська площа

з 09:00 до 19:00

Енисейская вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15А, 11, 12, 13, 14, 15, 16 , 17

з 09:00 до 19:00

Житомирська вулиця

30, 30а, 32, 34, 36

з 09:00 за 17:00

Зоряна вулиця

43, 46/47

з 9:00 до 19:00

Йосипа Тимченка вулиця

24А, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 , 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 4А, 2Б, 9а, 3А, 21а, 29, 11а, 23/1, 23а, 17а, 17б, 27а, 13а

З 9:00 до 19:00

Каспійський провулок

1, 3, 9

з 09:00 до 19:00

Косий провулок

з 09:00 до 19:00

Ковальська вулиця

19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 32, 36, 38

з 09:00 до 19:00

< strong>Ланжеронівська вулиця

3, 5, 9

з 06:00 по 20:00

Льва Толстого вулиця

з 09:00 до 19:00

Люстдорфська дорога

119, 123

з 09 : 00 до 18:00

Марії Демченко вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 8Д, 8Ж, 2/1а, 2А, 1/1, 10А, 2б, 2в, 12/3, 12/3 В, 12/8ж, 12/8з, 1/11, 1/12, 15А, 4а , 4лін19, 4лін235, 18А, 4лін45, 1А, 20а, 6/1, 6/1А, 22А, 6/4, 6/8, 24/1, 24А, 152, 2/1, 8А, 28А, 8В, 10/1

з 09:00 до 19:00

Марсельська вулиця

32, 32/1, 32/3, 34, 36, 32/2

з 09:00 по 18:00

Мічуріна вулиця

7, 7/1 , 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 15а

з 09:00 до 19:00

Миколи Гумільова вулиця

з 09:00 до 19:00

Ольгиевский спуск

з 09:00 по 18:00

< strong> Омська вулиця

1, 36а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 18

з 09:00 за 19 : 00

Відважних вулиця

1/12А, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22 , 24, 26, 28, 10/2, 44а, 42А, 34а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

з 09:00 за 19:00

провулок Академіка Богатського

з 09:00 по 18:00

провулок Маяковського

3, 5, 7, 9

З 09:00 до 19:00

провулок Сергія Уточкіна

1, 2, 3, 2а, 4, 3А, 1а, 4а, 6а, 5, 6, 7, 9

з 09:00 до 19:00

провулок Сергія Ейзенштейна

2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 27, 12б, 10а, 8а, 6а, 12А

з 09:00 за 19 : 00

провулок Чайковського

4, 6, 8, 10, 12

з 06:00 по 20:00

Пішонівська вулиця

19, 21, 25, 26, 30, 22/1, 26/1, 26/2, 24/2, 30/1, 30В, 32, 32/1, 36Б, 34, 36, 38, 39, 41, 43, 45, 303

з 09:00 по 18:00

Пішонівська провулок

з 09:00 за 18: 00

Просвітництва вулиця

6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30, 18а2, 22/2, 22б, 13а, 17в, 49б, 49а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 421, 491, 531, 532, 551, 552

з 09:00 до 19:00

Шляхова вулиця

22, 49б, 24а, 26, 28, 30, 31Г, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 24, 37Б, 37е, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43А, 45, 47, 49, 37А

з 09:00 по 18:00

Пушкінська вулиця

з 06:00 за 20:00

Радісний провулок

1, 2, 2А, 3, 5, 5а, 7

з 09:00 до 19:00

Романтичний провулок

з 09:00 до 19:00

Рибальська Балка вулиця

1, 2, 3, 4, 6, 1Б, 3Б, 1Г, 4А, 8, 1А, 8/1, 8А, 12А, 10Б, 10Д, 10, 12, 16, 18 , 20

З 09:00 до 19:00

Рибальська вулиця

1А, 69/2, 5а, 8, 10, 36, 38, 5, 40 , 40а, 42, 67, 69, 38а

з 09:00 до 19:00

Бузкова вулиця

31Б, 33, 55

з 09:00 до 19:00

Скиданівська вулиця

3, 5, 7, 7-11

з 09:00 по 18:00

Спирідонівська вулиця

12, 14, 15, 17, 21

з 09:00 до 19:00

Студена вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 11а, 17а, 6а, 10А, 20, 35а, 33/2, 31а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 161, 162

з 09:00 за 19 : 00

Танфільева вулиця

з 09:00 до 19:00

Художника Федорова вулиця

22, 42діл.8, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 22/А, 28В, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 28Б

з 09:00 до 19:00

Естафетна вулиця

3, 3а, 3а1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13г

з 09:00 до 19:00

Естонська вулиця

7, 20б, 9 , 9а, 10, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 7в, 14а, 14Б, 14в, 14В2, 15, 15а, 15А/19, 16, 17, 19/1, 20а, 14/1

з 09:00 до 19:00

Якірний провулок

1, 16/1, 1Б, 2, 2-4, 3, 3А, 4, 5/2, 6, 1А, 8, 8б, 10, 12, 12А, 14, 14/1, 16, 6а

з 09:00 за 19 : 00

Ямська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 13а , 2а, 17а, 17/2, 16, 19, 21, 2 3, 25, 27, 29, 31, 33, 35

з 09:00 до 19:00

Оставьте комментарий