Серед найважливіших угод між Україною та РФ є Договір про дружбу, співробітництво і партнерство, Програма економічного співробітництва та угода про створення СНД. До слова, у складі Співдружності Незалежних Держав Україна ніколи не перебула.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказала нардеп Інна Богословська, передає Корупція.Інфо.


«У стосунках з сусідом є три базових документи. Це великий Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. У ньому йдеться про непорушність кордонів і взаємну допомогу», – розповідає політик.

Другий важливий документ створений ще 2011 року – це Програма економічного співробітництва між Україною та Росією. Його підписали на виконання Харківських угод щодо Чорноморського флоту, зазначає нардеп.

«Нещодавно уряд розірвав Програму економічного співробітництва між Україною та Росією, однак цей документ і так не був дієвим. Адже після нього стартувала економічна блокада. Так, РФ почала бойкотувати наші продукти ще влітку 2011 року. Якраз у той час уряд Януковича взявся за створення законодавство для асоціації з ЄС. Ще з того часу Путін почав давити – спершу кондитерськими санкціями, після цього машинобудівними», –  каже Інна Богословська.

Популярне: “Розбещував 13-річну дівчинку і…”: Українського співака звинувачують у страшному злочині

Народна обраниця наголошує на третьому договорі з РФ про СНД.

«Українська участь в СНД з першої хвилини була пов’язана з тим, щоб не стати на бік російського військового, економічного блоку. Ми не є членами Ташкентського договору про спільну оборону кордонів СНД. Ба, навіть більше. України навіть ніколи не було у складі організації Співдружності Незалежних Держав, вона мала спеціальний статус», – додає Інна Богословська.
 

Источник

comments powered by HyperComments