25 жовтня у селі Бонєво в Люблінському воєводстві на сході Польщі, загинув 38-річний громадянин України. Чоловіка переїхав водій вантажівки.

Це сталося біля зупинки, на якій українець вийшов з автобуса. За попередніми даними, у момент аварії він знаходився посередині проїжджої частини.

На місце аварії прибула пожежна служба, карета швидкої допомоги та поліція. Поліція під прокурорським наглядом з'ясовує всі обставини інциденту. Водій вантажівки був тверезим.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що  Франції вбили громадянина України 29-річного Василя Штанграта із села Стінка Бучацького району Тернопільської області.Чоловік перебував у країні вперше. Поїхав на заробітки та влаштувався на будівництво в Парижі.

"12 листопада цього року йому мало б виповнитися 30 років, але, на жаль, він повернеться додому тільки для того, щоб рідні могли його провести в останню путь. Був неодруженим, тому батьки не хочуть піддавати тіло кремації, а хочуть упокоїти душу за нашими християнськими звичаями", — зазначається в повідомленні.


 

Источник

comments powered by HyperComments