Кабмін працює над новою формулою ціни на газ всередині країни, яка враховувала б поточну економічну ситуацію і "глибокий соціальний аспект", передає Корупція.Інфо


Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"У цьому опалювальному сезоні ціни не підвищувалися. Я дотримав своє слово. Але на майбутні періоди ми повинні знайти формулу, яка буде запобігати необ'єктивній ціні всередині країни. Я наполягаю на тому, що треба дивитися на соціальний аспект, соціальний фактор, який може вплинути на погіршення якості життя громадян. Справедлива формула всередині країни і соціальний захист людей ", – заявив Гройсман.

Популярне: «На свою ж Великодню службу йшов пішки»: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенко

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман прокоментував історію з обіцяними урядом грошима звільненим з полону українцям.

За словами глави Кабміну, по 100 тисяч гривень ці люди отримають після закінчення верифікації спецслужбами.

«Уряд зарезервував гроші, але виплачувати їх можемо тільки тоді, коли нам спеціальні служби дадуть верифікованих людей. Що у цих людей немає ніякої провини перед державою. Я так розумію, перевірка ця завершується», – сказав Гройсман.

Источник

comments powered by HyperComments