Кара настигла! Маршрутнику, який висадив дітей полеглого Героя, влаштували «екскурсію»

В Умані водій вигнав з автобуса дітей загиблого на фронті героя російсько-української війни Дмитра Пожарського (1983 — 2014). Небайдужі громадяни розшукали чоловіка, домоглися його звільнення, а також вибачень перед родиною вояка

Подробиці розповідає Еспресо.TV з посиланням на сторінку Черкаської обласної «Свободи» у Facebook.

«7 лютого в Умані водій 17 маршруту відмовився везти дітей загиблого . Не зважаючи на те, що діти показали посвідчення, які гарантують безкоштовний проїзд, водій вигнав їх із автобуса. У салоні було декілька людей, але ніхто не спробував заступитись. Уманські свободівці швидко знайшли перевізника. В результаті водія звільнили та він привселюдно вибачився перед родиною», — зазначається у повідомленні.

Причому вибачався він біля могили Дмитра, додають «свободівці».

«Ситуація, що трапилась ганебна. Хамство водія до дітей є негідною поведінкою як професіонала та і взагалі як людини. Мені дуже прикро, що люди досі не розуміють ціну мирного життя.

Це вже не перший випадок такого відношення водіїв до родин загиблих у російсько-українській війні. Але ми не дозволимо таку поведінку. Нехай це стане уроком для всіх водіїв!», — налогошують у ВО «Свобода».