Київ! Прямо зараз!!! До Зеленського йдуть гості! Добровольці виставили свої вимоги (ВІДЕО)

Зеленський вже давно визначився, з КИМ він

Після оприлюднення нових мінських протоколів, які фактично свідчать про вивід Росії з-під відповідальності та про перехід до прямих переговорів з «ЛДНР», думаю варто визнати реальність.

Кожен з нас говорив про те, що президенту треба визначитися щодо того з ким він — з проукраїнськими силами, чи з проросійськими. Що треба його підштовхнути, вмотивувати.
Повідомляю вам: він визначився! Годі сподіватися!

Президент України Володимир Зеленський визначився, що він стоїть разом з Путіним та Медведчуком проти України. З дурості чи ідейно — байдуже.

Я думаю, що далі єдина можлива політична позиція людей, які вважають себе патріотамм повинна бути чітка: «Україна — без Зеленського!».

Врятувати від катастрофи нас може тількі дострокове припинення його повноважень.
Тому:

1. До парламентської проукраїнської опозиції: тільки об’єднанням ви можете виправдати своє існування. Замість політики взаємопоборення ви повинні усвідомити відповідальність за долю країни, відкинути амбіції та об’єднатися. Сформувати комітет опору капітуляції. Ніяких розмов про те, що треба підставити плечо владі. Як продовжують казати деякі опозиційні фракції (поки не називаю які). Хочете підставити плеча колаборатнрам та зрадникам? Самі отримаєте клеймо колаборантів та зрадників.

2. До позапарламентської опозиції: відкинути свої нереалізовані амбіції та думки про те, що «на їх місці повинен був бути я». Об‘єднатися з парламентською опозицією. На рівних умовах, в чому потрібно переконати парламентарів. Мандат — це зброя проти реваншу, а не титул чи індульгенція.

3. До громадськості. Закопати топор війни між рухами та організаціями. Немає значення хто ви. Антикоррупціонер, правий, лівий, активіст-ФОП чи хтось інший. Як і в 2013-2014 році нам потрібно рятувати над дім, нашу Україну. Про те, якого кольору поклеїти шпалери посперечаємось після пожежі. Тому — закопати топор війни. Забути старі образи. Прийняти як своїх навіть тих, хто помилився та агітував за Зеленського. За умови усвідомлення помилки. Об’єднатися між собою. А потім — з політиками. Також за умови рівноправності.

4. До порядних людей у виконавчій владі: саботуйте! А краще — йдіть. І ставайте в ряди протесту. Не співпрацюйте з покидьками.

5. До притомних депутатів «Слуги народу»: мандат, як було сказано раніше, це зброя. Не мовчіть. Об’єднуйтесь. Висловлюйте свою позицію і свій протест проти колаборації з ворогом. Виходьте з фракції, якщо можете. Приєднуйтесь до протесту. Поки що ви можете допомогти Україні та врятувати своє чесне ім’я. Коли почнеться Нюрнберг проти режиму Зеленського (а він почнеться з часом, гарантую) — буде пізно казати про те, що ти був криптопатріотом та допомагав партазанам.

6. Після загального об’єднання усіх проукраїнських сил: почати загальнонаціональну кампанію протестів та тиску на владу. Як і в часи Януковича — під діячами режиму Зеленського повинна почати горіти земля. Вони повинні стати нерукопотисуаємими. Потрібна масові мирні протести. Тільки сотні тисяч людей на вулицях, готових в разі чого на вулицях залишитися, можуть налякати Зеленского. Змусити його скасувати зрадницькі рішення. Та добровільно звільнити крісло президента для іншої людини.
Dixi.

Рух Опору