Коронавірус кардuнально змінuв перебіг! Несподівана інформація (Мапа)

Коронавірус COVID-2019 різко загальмував поширення в Китаї. За день тут зафіксували тільки 327 нових заражень.

Померли за добу 44 людини, але майже половина загальної кількості інфікованих – 36 117 осіб – одужала. У лікарнях станом на ранок 28 лютого залишаються 39 919 осіб. Останні дані підтверджує карта поширення коронавируса від Центру системних досліджень і інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса.

Всього в світі, згідно зі статистикою на ранок 28 лютого, заражені 83 342 особи. Одужали вже 36 498. Загальна кількість загиблих 2 858.

Перший випадок коронавіруса був зафіксіроан в Литві. Пацієнта ізолювали в лікарні в Шяуляє. Інфекцію він підхопив в італійській Вероні.

Про першого інфікованогго коронавірусом заявили в Білорусі.

У Південній Кореї кількість заражених вже перевищила 2 тисячі, 13 загиблих. В Італії від коронавируса померли 17 інфікованих, заражені більше 650. У Франції число хворих збільшилося до 38. У Іспанії заражені 23 людини.

Кількість загиблих в Ірані зросла до 26. Це найбільша кількість смертей від вірусу за межами Китаю. Інфекцію зокрема підтвердили у віце-президента Ірану Масумех Ебтекар. В Австралії тим часом зафіксовано 23 випадки зараження вірусом.

У італійців або людей, які недавно відвідали Італію, виявили коронавірус в Алжирі, Хорватії, Ізраїлі, Іспанії та Швейцарії. Влада Швеції підтвердили 5 випадків захворювання. Бразилія підтвердила першу в Латинській Америці інфекцію, і нове захворювання було вперше виявлено в Пакистані, Норвегії, Данії, Греції, Естонії та Румунії.

Зараження коронавірусом було зафіксовано і в Північній Ірландії. Під ударом опинилися Німеччина, Японія, США і Саудівська Аравія.

Також перший випадок зараження новим китайським коронавірусом, який викликає смертельну пневмонію, підтвердили в Нігерії.