Красиво жити не заборониш: зарплати “верхівки” МОЗ приг*оломшили українців

Красиво жити не заборониш: зарплати “верхівки” МОЗ приг*оломшили українців

Керівництво міністерства охорони здоров’я отримує ще й доплати до високих зарплатах

Зараз, коли раз у раз виникають скандали і сиплються скарги на те, що медики не отримують обіцяних урядом доплат за роботу з хворими COVID-19, з’ясувалося, самі керівники МОЗ себе не обділяють. promo content

Як повідомляють Українські новини, їм вдалося отримати інформацію про зарплати міністра, його заступників та інших керівників галузевого міністерства. Без затримок і зволікань керівники нашого вітчизняної охорони здоров’я отримують не тільки цілком пристойні зарплати, але і різноманітні доплати і надбавки.

Так, з початком осені, коли ситуація в системі охорони здоров’я почала загострюватися, лікарні стрімко заповнювалися новими хворими коронавирусной інфекцією, на кожній прес-конференції за участю міністра піднімалися питання фінансової підтримки лікарів і всього медичного персоналу, що працює в майже екстремальних умовах. Міністр кожен раз запевняв, що гроші на це урядом виділені. Але часто вони не доходили до медиків, з різних причин.

А ось сам міністр отримував вчасно. У вересні його заробітна плата склала 75 691 гривню, а в жовтні трохи менше – 72 774 гривні. Сюди включені і надбавки, покладені в Україні високопоставленим чиновникам, “за роботу з секретними документами”, “за роботу в якості експерта з питань таємниць”, відрядження і т.д.

Зарплата першого заступника міністра Ірини Садов’як у вересні була 47 083 гривні, в жовтні трохи більше – 48 086. Заступник міністра Ірина Микичак за вересень отримала 47 648 гривень, за жовтень – більше 100 тисяч гривень. Заступники Ігор Іващенко. Світлана Шаталова, Ярослав Кучер вересневу зарплату отримали в межах 50 тисяч гривень, а в жовтні все приблизно однаково – по 48 тисяч.

Головний санітарний лікар України, він же заступник міністра Віктор Ляшко в вересні розписався за 49 487 гривень, а в жовтні сума збільшилася до 53 457 гривень.

Журналісти Українських новин нагадали, що в минулому році міністр охорони здоров’я Максим Степанов вказав у декларації недешевий Лексус, Кратіров в столиці 20 мільйонів гривень на банківських рахунках.