Кропивницький залишився без маршруток

Величезні штрафи та конфлікти з пасажирами: перевізники не хочуть виходити на роботу до кінця карантину.

Містяни ігнорують зауваження водіїв / фото: УНІАН

Як повідомив УНІАН заступник очільника обласної асоціації перевізників Дмитро Вінницький, водії маршрутних таксі не виїхали на роботу 2 квітня, в основному, через конфлікти з пасажирами та накладення поліцейськими великих штрафів.

«Містяни не реагують на зауваження водіїв щодо наповненості маршрутних засобів. До того ж, поліція під час рейдів почала виявляти ці порушення та оформляти адмінматеріали. Тепер водій може сплатити за перевезення більшої за норму кількості пасажирів 17 тисяч гривень», – зазначив Вінницький.

Він додав, що вчора стався конфлікт, під час якого ледь не розбили вікно у маршрутному таксі. За словами Вінницького, маршрутні таксі знову почнуть курсувати після завершення карантину.

У міськраді міста Кропивницького повідомили, що наразі розробляється запровадження спеціальних рейсів для перевезення лише працівників критичної сфери за спеціальними перепустками.

Нагадаємо, всього у Кропивницькому 28 маршрутів, по яких курсують маршрутні таксі. Комунальні автобуси та тролейбуси наразі продовжують роботу.