Куди він нас тягне? Часу мало. Вскрилось все! За інформаційним шумом йде серйозна підготовка…

Боротьба з капітуляцією — це продовження справи Майдану

20 лютого о 20.00 біля стін ОПУ нагадаємо президенту з чого все починалось й розіб’ємо його рожеві окуляри «миру за будь-яку ціну». https://www.facebook.com/events/916677192083247

20 лютого 2014 року. Саме ця дата викарбувана на медалі «За повернення Криму». Розстріли на Майдані та активна підготовка до захоплення Криму це перші кроки російської агресії.

Сам Майдан став реакцією на капітуляцію Януковича перед Москвою. Починаючи від Харківських угод, конституційний переворот, мовний закон Колісніченка — Ківалова російське лоббі в Україні готувало тиху окупацію України. Відмова від підписання угоди про Євроасоціацію, а потім розгін студентів стали трігером для Революції

Сьогодні, в ці дні, ми маємо пам’ятати про це. Це не просто жалобні дні. Це нагадування нам, що головна мета Майдану — наша незалежність, знову під загрозою.

Найкращим вшануванням полеглих Героїв є захист держави від каптіуляції. Гріш ціна буде всім цим пафосним вшануванням, якщо не відібємо нову гібридну атаку ворога та його агентури.

Часу мало. Спільні патрулі, вибори у жовтні, вода в Крим, змін до Конституції це лише видима частина процесу повернення України до сфери впливу Кремля. За інформаційним шумом йде серйозна підготовка.

Від нас залежить чи ми зупинимо цей процес капітуляції та геополітичного розвороту. Від нас залежить чи зробимо ми все, щоб смерті на Майдані та на війні не були марними. Це серйозний виклик для нас. Впевнений ми пройдемо цей шлях з Гідністю.