Розкрито нові подробиці про сьогоднішній стан солістки групи «Фрістайл» Ніни Кірсо, яка з початку літа перебуває у комі.

Про стан знаменитої співачки розповів вокаліст групи «Фрістайл» Сергій Кузнецов. За його словами, Кірсо перевели з київської лікарні в полтавську, де їй забезпечили прекрасні умови. Проте загальний стан співачки не змінився – вона до сих пір знаходиться в комі.

«У лікарні Ніну постійно відвідують родичі. За їх словами, рівень персоналу дуже високий. Я пам’ятаю, як ми пропонували няньці грошей на догляд за Ніною, але вона навіть розплакалася, сказала, що нічого не потрібно. Ось таке ставлення!», – розповів музикант.

Він зазначив, що лікарі вже зробили все, що могли і зараз їм залишається тільки доглядати за Кірсо. Однак, є і хороші новини: недавня енцефалограма показала, що мозок співачки живий.

 

«Все, що потрібно було по медичній частині, зроблено. Далі тільки догляд і власне надія на міцність організму і Бога. Нещодавно Ніні зробили енцефалограму, яка показала, що її мозок живий!», – повідомив Кузнєцов.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Він вірить, що виконавиця все ж може вийти з коми. На відповідне запитання музикант тут же відповів словами: «Так! Звичайно!».

«Ми не втрачаємо надії, що так і станеться. Коли вона прийде в себе і як це буде, не можу знати. Але як і раніше Ніна знаходиться без свідомості. Кажуть, що при подібних пошкодженнях людині, можливо, доведеться вчитися багато чому заново», – зазначив виконавець.

Він додав, що вся група продовжує працювати для Кірсо. Зокрема, виконавці проводять благодійні концерти на її підтримку.

«Сподіваємося на краще, ми втомлюємося чекати, працювати для Ніни. Дуже вдячні глядачам, які приходять на наші концерти. Для нас це важливо! Кошти, отримані від продажу квитків, йдуть на оплату лікування Ніни Кірсо», – підкреслив Кузнецов.


Варто нагадати, що Ніні Кірсо стало погано 1 червня, коли вона повернулася додому після концерту. Кірсо втратила свідомість, тільки через кілька годин її знайшла на підлозі в кухні подруга сина співачки, яка викликала швидку допомогу. Жінку доставили в лікарню в Полтаві, де діагностували інсульт, а на наступний день прооперували. З тих пір Ніна Кірсо знаходиться в комі.

Источник

comments powered by HyperComments