Карантин через коронавірус в Україні триватиме з урахуванням епідеміологічної ситуації в країнах Європи і нашої держави.
Про це на брифінгу МОЗ України у вівторок, 17 березня, розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
«Триватиме карантин з урахуванням епідеміологічної ситуації в країнах Євросоюзу, наших країн-сусідів та нашої держави. Тому що зараз всі заходи, ми приймаємо, ми робимо з превентивною метою. Також ми не виключаємо можливості, що можуть бути прийняті надзвичайні заходи в разі масового поширення хвороби. Тому про можливість продовження карантину ми будемо говорити вже ближче до закінчення його терміну», – пояснив він.
Також Ляшко пояснив, як будуть здійснювати контроль за кількістю людей, які одночасно перебувають у громадському транспорті.
«В першу чергу це обов’язок водія, в подальшому, якщо пасажири не будуть слухатися водія, він має право викликати поліцію. З поліцією проводиться інструктаж – вона готова їхати на кожен такий випадок. Плюс в топ-місцях посадки поліція обіцяє забезпечити патрульних, які будуть стежити за правопорядком», – повідомили головний санітарний лікар.
Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 березня Кабінет міністрів України ввів карантин по всій країні до 3 квітня у зв’язку з епідемією коронавируса Covid-19.