На Донбасі в пунктах пропуску на лінії розмежування окупанти навмисне створює проблеми для мирного населення. Стояння на холоді в багатогодинних чергах призводить до проблем зі здоров'ям у громадян, а іноді закінчується і летальними випадками. З такою заявою виступила українська сторона Спільного центру з контролю і координації на Донбасі, пишуть Факти.


 
Яскравим прикладом стала загибель літнього чоловіка 29 грудня на блокпосту російських найманців. Чоловік хотів виїхати з окупованої зони на підконтрольну Україні територію, але до КПВВ «Станиця Луганська» так і не дістався. Чекаючи своєї черги на блокпосту, чоловік відчув себе погано і помер. Смерть зафіксована в звіті місії ОБСЄ.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Через кілька годин на тому ж блокпосту «швидка допомога» знадобилася жінці похилого віку. Постраждалій на вигляд було близько 80 років, і вона скаржилася на проблеми з серцем.

Українська сторона СЦКК впевнена, що неорганізованість у роботі КПВВ створена штучно, а російсько-окупаційні війська в черговий раз наражають на небезпеку мирне населення.

Источник

comments powered by HyperComments